0 262 658 29 29

Kurumsal

Biz Kimiz

Gümüş Çit Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2011 yılında 30 m2 bir tesiste Tel çit sistemlerine yeni bir soluk sloganıyla kurduk.  Faaliyete başladığımız günden beri ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti politikasıyla  sektörde kendimizi kanıtladık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleme modelini uygulayarak yapılara uyumlu projeler geliştirdik .

Kısa zaman içerisinde üretim ve montaj kalemlerimizi arttırarak sektörün merkezi firmaları arasında yerimizi almayı başardık.

Neler Yapıyoruz ?

Gümüşçit Tel çit sistemlerinin neredeyse tamamını tesislerinde üretmektedir. Ürettiğimiz ürünlerin ar-ge çalışmalarını tamamen bünyemizde yürütüyoruz .

Bütün ürünlerin üretimi yanında montajını, iç ve dış piyasaya gönderimini sağlıyoruz.

Müşteri Odağı 

Müşterilerimizden gelen yorumlarla kendimizi sürekli geliştirerek sorunsuz projeler üretmeye sürekli gayret gösteriyoruz. Kaliteyi en ön planda tutan çalışma politikalarımızla her geçen yıl müşteri portföyümüzü daha da genişleterek sektörün aranan firmaları arasına girmeyi başardık.

Biz Bir Takımız

Bütün bu süreçleri takım oyunu oynadığımız teknik ekiplerimizle başardık. Takım arkadaşlarımıza eğitimler vererek bilgi ve deneyimleri dışında ikili ilişkilerde sorumluluklar yükleyerek sahada oluşabilecek aksi durumların hızlı çözümlenmesi için saha yönetimini onlara bıraktık .Bu sayede ekiplerin saha çalışmalarındaki sorumluluk bilincini tetikleyerek oluşabilecek sorunların minimum düzeye inmesini sağladık.

Gümüş Çit olarak çalışanlarımızın iş güvenliği eğitimlerini ve sağlık muayenelerini düzenli olarak yaptırarak oluşabilecek iş kazası veya hastalık gibi durumlarda önceden önlem alıyoruz .

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini baz alarak yaptığımız bütün çalışmalarda daima üretim aşamasından montaj aşamasına kadar olan sürecte malzemenın ürüne uygunluğu ürünün montaj yerine uygunluğu ve dayanıklılığı göz önünde bulundurularak estetik ve sağlam işleri hayata geçirmek daimi hedefimizdir.

Misyon & Vizyon

Genç firmamız sektörün yeniliklerine ayak uydurarak günümüzdeki müşteri ihtiyaçlarına kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor.